Diskuzní fórum

Datum 25.10.2009

Vložil Tomča

Titulek Re: Já Ti dám !!!

Odpovědět

Vzhledem k Tvým příchodům na start posledních několika turnajů o tom zatím přesvědčený nejsem.

Datum 25.10.2009

Vložil Kuba

Titulek Re: Re: Já Ti dám !!!

Odpovědět

tssss, vždy v čas!! ale co musím šoupat nohama od té doby co mi dáváš 8 ran !!!

Datum 10.10.2009

Vložil ANDREA

Titulek JEN SAMÁ CHVÁLA

Odpovědět

NOVÉ STRÁNKY JSOU PROSTĚ SUPER!SPOUSTA NÁDHERNÝCH FOTOGRAFIÍ NAŠEHO NÁDHERNÉHO HŘIŠTĚ A VÝBORNÝCH HRÁČŮ, KTEŘÍ ZA SLUNÍČKA I DEŠTĚ PODÁVAJÍ TY NEJLEPŠÍ VÝKONY JAK HRACÍ TAK CHLASTACÍ.JE ZDE SPOUSTA ZÁBAVNÝCH A PRAVDIVÝCH ČLÁNKŮ A INFORMACÍ.TOMÁŠI JSI PROSTĚ JEDNIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ČEKÁM ODPOVĚĎ

Datum 11.10.2009

Vložil tomča

Titulek Re: JEN SAMÁ CHVÁLA

Odpovědět

Také jsem si to myslím........

Datum 11.10.2009

Vložil tomča

Titulek Re: JEN SAMÁ CHVÁLA

Odpovědět

děkuji, děkuji. Tolik chvály si určitě nezasloužím, ale mám velkou radost, že to někdo čte. Bylo mi totiž moc líto toho, že Ivan vytvořil nové stránky a nic se na nich nedělo. Je to totiž velká škoda, když si s tím dá někdo práci a potom to neplní svou funkci. Určitě ale musíme poděkovat hlavně Ivanovi, že zvolil tak úžasně jednoduchou formu, kterou může editovat praktivky každý .... dokonce i já. Takže díky Ivanovi a já se budu dál snažit.

Datum 14.10.2009

Vložil Ivan

Titulek Re: Re: JEN SAMÁ CHVÁLA

Odpovědět

Díky Tome, je to čím dál tím lepší. Dříme v tobě písmák. Jsem rád, že jsi se do toho s takovou vervou pustil. Doufám, že ti to vydrží.

Datum 24.08.2009

Vložil Martin

Titulek Eva:

Odpovědět

Eva: Jasný, přesně takhle to funguje, na veliké hřiště nedoporučuju bez předchozího tréningu na driving range. Ale GCG je parádní v tom, že se může trénovat na hřišti bez zelený karty a člověk si zkusí jestli ho to doopravdy baví. Styl a um se piluje celej život stejně jako řízení auta :-)

Datum 12.10.2009

Vložil ANDREA

Titulek Re: Eva:

Odpovědět

TA CHVÁLA JE OPRAVDU ZASLOUŽENÁ PRO VÁS OBA.IVANOVI DÍKY ZA NOVĚ VYTVOŘENÉ STRÁNKY A TOBĚ VELKÉ DÍKY ZA DOKONALÉ DOPNOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ,ČLÁNKŮ A PODOBNÝCH VĚCÍ.MOC SE TO POVEDLO A JE VIDĚT,ŽE KLUCI PŘEDALI TUTO PRÁCI TOMU PRAVÉMU.NA TYTO STRÁNKY JSEM KOUKALA ČASTO,ALE JELIKOŽ TO BYLO POŘÁD TO SAMÉ,NEBYL DŮVOD JSEM PSÁT.TED JE TO PRÁVĚ NAOPAK...........CO DODAT NA ZÁVĚR.......JEN TAK DÁL

Datum 18.08.2009

Vložil Eva

Titulek Fee

Odpovědět

Dobrý den,našla jsem v ceníku položku Fee za 300,--. Hloupě se zeptám :
Znamená to, že když přijdu "z ulice" s golfovou holí, zaplatím 300,-- a mohu hrát ?
( Lze si u vás hole půjčit?) Děkuji Eva

Datum 18.08.2009

Vložil GCG Administrator

Titulek Re: Fee

Odpovědět

Ano, je to přesně tak. Golfové vybavení je samozřejmě možné zapůjčit.